INTERJERŲ VIZIJA
Nature SPA Magic
Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai

AIRFLEX linija
SINUFLEX linija
Grotelės ir pagalvės


Grotelės ir pagalvės

TOBULIAUSIA MIEGO SISTEMA - GRAŽIAM RYTUI IR JUMS


Miego sistemos - ieškantiems patogumo.

Visas pasaulis susideda iš daugybės elementu kurie vienas kitą papildo.
Norint užtikinti tobulą komfortą neužtenka tik geros pagalvės ar tik gero čiužinio.
Tobula miego sistema susideda iš grotelių čiužinio pagalvės (antklodės).
Kiekvienas elementas puikiai vienas kitą papildo užtikrindamas nepakartojamą miego komfortą.
Čiužinio dugnas grotelės - svarbi dalis sveikam miegui

Atsipalaiduokite ir miegokite nejausdami įtampos. Pasirinkite groteles iš daugybės variacijų pagal poreikį.grotelės

 
Airflex Light

Aukštis tik 5,5 cm
 


Airflex Comfort

Aukštis 9,5 cm
Airflex Exclusiv

- Kaklo
- Kūno
- Prisukamos
 

Airflex Relax

- Nugaros
- Kaklo
- Kojų
- Papildomai patalynės dėžei
Airflex Swift


- Kaklo
- Slėgio cilindrai


 
Airflex Extense 2

- Kaklas
- 2 varikliai
- Su laidu
Airflex Extence 3

- 3 varikliai
- Nuotolinis pultas


 
Airflex Extence 4

- 4 varikliai
- Nuotolinis pultas
- Atmintis

 
W formos grotelių pečių                   Pažangi sutvirtinimo                 Holm-Cross elementai
zona užtikrina patogumą                  sistema, užtikrina                     suteikia galimybę reguliuoti 
tiek gulint ant šono, tiek                   aukščiausią kokybę                  minkštumą
ant nugaros.                                        


pagalvės 

 
Pagalvė - tai vienas iš svarbiausių miego sistemų komponentų. Pagalvės pasirinkimas labai individualus, patariama rinktis pagal pečių plotį, čiužinio minkštumą bei miego įpročius.  Mėgstantiems dažniau miegoti ant šono reikalinga aukštesnė pagalvė, kad užpildytų tarpą tarp peties ir galvos. Miegantiems ant pilvo ir ant nugaros labiau tiks žemesnės.

Stipriai patobulėjus gamybai, dabar galima rinktis iš įvairios sudėties aukščio bei dydžio pagalvių, o svarbiausia, kad rimti gamintojai pradėjo gaminti reguliuojamo aukščio pagalves, kurios tinka pžmonėms su skirtingais miego įpročiais.Pagrindinė pagalvės užduotis - išlaikyti kaklą tiesioje linijoje su stuburu, todėl atkreipkite dėmesį į neteisingą ir teisingą gulėjimo padėtį:

Neteisinga gulėjimo padėtis ant nugaros


Teisinga

Neteisinga gulėjimo padėtis gulint ant šono

Teisinga


Pagalvė CLASSIC

Grosanos Classic pagalvė tinkama mėgstantiems miegoti tiek ant šono, tiek ant nugaros. Kadangi pagalvės aukštis reguliuojamas, taip pat tinka ir platesnių ir siauresnių pečių pločio žmonėms. Šią pagalvę galima rinktis iš 2 medžiagų. Aquacell medžiagos pagalvė šiek tiek standesnė bei stabilenė, o Talalay latekso puikiai tiks mėgstantiems minkštesnę galvos atramą. Pagalvė turi OEKO-TEX® įvertinimą.
Pagalvės matmenys: 35x65 cm. Nusiima 15 mm storio plokštelė, kurios dėka galite sumažinti arba padidinti pagalvės aukštį.
Dėmesio! Specialių išsiimančių detalių pagalba galima reguliuoti pagalvės minkštumą.
Pagalvė PREMIUM

Premium klasės pagalvė su puikiai prisitaikančiu ir į veido linkius reaguojačiu paviršiumi, neužspaus kraujotakos bei nepaliks miego žymių po nakties poilsio. Galima rinktis iš 2 rūšių medžiagos: Aquacell medžiagos arba viskoelastinės. Vikoelastinė Premium pagalvė puikiai nuima galvos spaudimą ir reaguodama į kūno šilumą švelniai apglėbia, o Aquacell putų pagalvė pagelbės gerai išsimiegoti žmonėms turintiems kaklo skausmus, nes suteikia tvirtesnę atramą. 
Pagalvės matmenys: 35x65 cm, 12 cm aukštis.

Pagalvė TRAVEL

Kelionėms skirta Premium tipo pagalvės sumažinta versija. Gaminama iš kokybiškos Aquacell medžiagos, pralaidžios orui. Dydis apie 30x55 cm.


Pagalvių užvalkalai:

 

1. KAWOMED - dėl patentuotos audinio struktūros užvalkalas yra natūraliai antibakterinis ir antimikrobinis. Užtikrina idealios temperatūros balansą. Pagalvėje nepalanki terpė kauptis dulkių erkutėms.

Sudėtis: išorėje 100 % Džersis medvilnė, padaigstyta su 50% vilnos ir 50% kapok audinio (150g/m2).

 

2. TENCEL - naujų technologijų pluošto švelnus užvalkalas ypatingai gerai išgarina susikaupusią drėgmę. Galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje.

Sudėtis: išorėje 100 % lyocell mikro satinas, viduje poliesterio vilnos mišinio pamušalas (150 g/m2).3. EASYAIR pagalvės užvalkalas su orui laidžia audinio juosta dar geriau išgarina drėgmę ir palaiko švaria bei higienišką miego aplinką.

Sudėtis: 45% medvilnė, 32% poliamidas, 22 poliesteris, 1% elastanas. (350 g/m2)

 

Padarykite savo miegą dar patogesnį. Individualiai reaguojantys išskirtinio dizaino elementai Sinuflex grotelėse užtikrina dar geresnį prisitaikymą, sušvelnina kūno spaudimo į čiužinio taškus ir taip padaro padėtį komfortišką miegant bet kokioje pozizijoje.


 
Sinuflex grotelių linija:

 Sinuflex Basic 
Sinuflex Comfort
 
Sinuflex M2
  
Pagalvė DREAM

Idealus sprendimas žmonėms, turintiems problemų kaklo srityje. Tinka mėgstantiems miegoti tiek ant šono tiek ant nugaros. Lengvai išgaubta forma leidžia patogiai prisitaikyti galvai, o svarbiausia kad kaklo slanksteliai gauna prilaikymą, todėl sprando sritis palaikoma taisyklingoje padėtyje. Padės išvengti skausmų, sunkumo jausmo ir kaklo sustingimo ryte. Gaminama iš kokybiškos Aquacell medžiagos, porėtos, todėl galinčios laisvai cirkuiuoti orą, taip palaikydama optimalų žmogui mikroklimatą.
Pagalvės matmenys: 35x65 cm, aukštis 8/12 cm. Ortopedinės pagalvės linkiai ne vienodo aukščio, todėl lengvai pasirinksite sau tinkamą, pagal pečių plotį. Pagalvės aukštis reguliuojamas nuimant ar pridedant plokštelę, šios detalės pagalba susimažinsite arba pasididinsite pagalvės aukštį.

Užvalkalas išsegamas ir skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.
Sudėtis: 41% medvilnė, 31% nailonas, 28 % poliesteris.
Pagalvė JUNIOR

Mažesnės pagalvės variantas Junior labiau tiks vaikams ar jaunimui, o taip pat ir mažesnes pagalves mėgstantiems žmonėms. Ortopedinių sąvybių pagalvė tiksliai palaiko taisyklingą kaklo padėtį ir užtikrina švarą bei higieną miegamąjame. Aukštis reguliuojasi paildomos nuimamos detalės pagalba. Skirtingo aukščio abiejose pusėse specialios bangelės išgaubtos taip, kad užpildytų tarpą tarp kaklo. Pagalvės vidus - Aquacell putos, kurios neužspaudžia ausies, todėl pagalvė netaps vartymos nuo šono ant šono priežastimi. Atitinka
Pagalvės aukštis 5.5/7.5 cm.

Užvalkalas išsegamas ir skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.
Sudėtis: 41% medvilnė, 31% nailonas, 28 % poliesteris.

 


 

Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai