INTERJERŲ VIZIJA
Nature SPA Magic
Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai

AIRFLEX linija
SINUFLEX linija
Grotelės ir pagalvės


SINUFLEX linija
                       


 
 


 Sinuflex® – tai moderni  sluoksniuotų čiužinių linija, pasižyminti geriausiomis paviršiaus prisitaikymo savybėmis ir tiksliu nugaros srities
prilaikymu.
Modernus paviršiaus pjaustymas minkštai išsigaubia pagal Jūsų formas, todėl išvengsite su kraujotakos užspaudimu kylančių nepatogumų ir persikreipimo gulint.
 Prestižiniai „Grosana“ čiužiniai savo kokybe  yra pelnę ne tik klientų pasitikėjimą, bet ir susilaukę daug įvertinimų tarptautinėse pasaulio parodose. Bendradarbiauja su technikos, informatikos bei medicinos institutais, kurdami ir tobulindami aukščiausio lygio ortopedinius čiužinius. 
 „Grosana“ čiužiniai gaminami iš patentuotos itin aukšto tankio didžioji dalis 50 ir 70 .Elastingos Aquacell® medžiagos, kurios gamybos procese naudojami natūralūs aliejai, prailginantys čiužinio tarnavimo laiką. Dėl unikalios Aquacell® medžiagos struktūros joje nėra terpės kauptis dulkių erkėms, kas itin aktualu nuo alergijų kenčiantiems žmonėms. 
 
: Šiuo metu vyksta akcija Sinuflex s16 mūsų partnerio salono Uab Arto baldai. 

 

1. Malonus paviršiaus prisitaikymas padės užtikrinti netrikdomą kraujotakos cirkuliaciją, todėl išvengsite nutirpusių galūnių ir šonų pojūčio.

Smulki perdangos perforacija pagerina kūno
prisitaikymą prie paviršiaus ir nuima spaudimą labiausiai spaudžiamose kūno vietose.


2.    Koreguojantis įgrimzdimą tisluoksnės struktūros branduolys patikimai tarnaus ir suteiks kūnui atramą.
3.     7 anatomin zonų dėka stuburas ilsėsis sveikai ir taisyklingoje padėtyje.
4.   Tiksli nugaros prilaikymo zona atpalaiduoja įsitempusius raumenis, o tai natūralus poveikis be vaistų leidžiantis be sustingimo jausmo atsikelti ryte.
5.    Aukšto tankio ir elastingumo Aquacell® medžiaga turi antialerginių savybių ir yra laidi orui, todėl čiužinio viduje nesikaups drėgmė, o tuo pačiu ir alergijas sukeliantys parazitai.
6.    Visi Sinuflex® čiužinių modeliai tinka ir alergiškiems žmonėms. Sinuflex S -14 Duo

Dvejojate dėl čiužinio kietumo? Pasirinkite skirtingo minkštumo čiužinį Sinuflex S-14 Duo.

Šiame čiužinyje išskirtinis branduolys sudarytas iš dviejų skirtingo minkštumo pusių, iš kurių galima rinktis kuri patogesnė. Sinuflex S-14 čiužinys pagerins kiekvienos nakties poilsį ir užtikrins optimalų komfortą, bet kokioje miego padėtyje. Dėka 7 anatominių zonų ir smulkiai pjaustyto paviršiaus, atpalaiduojami raumenys ir kūnas gali patogiai ilsėtis.
Sinuflex S -14

Šis čiužinys pagerins kiekvienos nakties poilsį ir užtikrins optimalų komfortą miegant bet kokioje padėtyje. Dėka elastingo ir smulkiai pjaustyto paviršiaus atpalaiduojami raumenys, kūnas gali patogiai ilsėtis, nejausdamas jokio spaudimo atraminėse srityse.  
Sinuflex S -16

Trisluoksnė konstrukcija garantuoja maksimalų prisitaikomumą.

Sinuflex S-16, tai ortopedinis čiužinys su trisluoksne konstrukcija, taisyklingai stuburo padėčiai užtikrinti. Paviršiaus struktūra prisitaikanti ir reaguojanti į kiekvieną kūno įlinkį, maloniam kūno apgaubimui, o vidurinis sluoksnis tvirtas, prilaikantis stuburą ir neleidžiantis klubams sukristi. Efektyvi nugaros prilaikymui zonavimo sistema, garantuoja ergonomišką poilsį ir užtikrina, kad miegosite patogioje, stuburui sveikoje padėtyje. Pamirškite bemieges naktis su Sinuflex S - 16.


 

Sinuflex S -17


Sinuflex S-17 su specialia nugaros prilaikymo zona, suteikiančia stuburui tinkamą atramą.
Rekomenduojamas žmonėms, kurie skundžiasi nugaros skausmais. Išbandyta!

Sinuflex S-17 pasižymi ypatingai geromis ortopedinėmis savybėmis. Efektyvi stuburo prilaikymo zona leidžia tinkamai ilsėtis net ir stuburo problemų turintiems žmonėms. Patvarus, didelio elastingumo AquaCell®  putų čiužinys su 7 anatominėmis zonomis. Branduolio vidurys sukietintas, koreguojantis įgrimzdimą, o paviršius suminkštintas ir mažinantis įtampa. Naujo ryto sutikimas dar niekada nebuvo toks patogus!

 
Sinuflex S -18

Svarbiausia tai ilgaamžiškiausias ortopedinis čiužinys visoje čiužinių rinkoje, nes jo gamyboje naudojama itin aukšto tankio AquaCell medžiaga.

Pašalinkite nuovargį keliantį raumenų įsitempimą atsigulus ant elastingojo Sinuflex S-18. Ilgam tarnavimo laikui užtikrinti jo gamyboje naudojama 70 kg/m3 tankio Aquacell® medžiaga. Peties komfortui padidinti ši sritis suminkštinta naudojant skirtingus medžiagų elastingumus, taip išgaunant dar patogesnę pečių komforto zoną. Tegul rytas būna žvalus, o nugara sveika.
 


 

 
Sinuflex® nauda:
Sinuflex® – Vienas patikimiausių čiužinių gamintojų pasaulyje yra vokiečių įmonė „Grosana“  ergonomiškų savybių produkcija bei

Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai