INTERJERŲ VIZIJA
Nature SPA Magic
Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai

AIRFLEX linija
SINUFLEX linija
Grotelės ir pagalvės


AIRFLEX linija
 


 

Gaminant Airflex čiužinius buvo iškelti du pagrindiniai uždaviniai: tiesus stuburas ir maksimalus oro pralaidumas. Naudojantis ilgamete patirtimi ir naujausiomis technologijomis buvo sukurtos X-flex ir Air-spring sistemos, kurių branduolius sudaro skirtingo tankio elementai, individualiai reguojantys į kekvieną Jūsų kūno centimetrą ir leidžiantys orui laisvai cirkuliuoti visame čiužinio viduje.Tad pradžiuginkite save ir savo artimuosius naujos kartos ortopediniais čiužiniais, kurie užtikrina, kad ryte neskaudėtų šonai, o miegoti būtų gera ir gaivu.


 

X-Flex sistema su 9 komforto zonomis, idealiam prisitaikymui.

Pažangi 9 zonų technologija, kovai su nugaros skausmu. Tai individualiai reguojančių, X-Flex elementų sistema, kuri idealiai priima žmogaus kūną pagal jo anatomiją, užtikrindama ne tik malonų, bet ir sveiką poilsį. Ji unikali tuo, kad kiekvienas X elementas yra gaminamas iš skirtingo tankio Aquacell® medžiagos, kurių dėka užtikrinamas ergonominis tikslumas kaklo, pečių, nugaros bei klubų srityse. Todėl čiužiniai tinka tiek turintiems, tiek norintiems išvengti nemalonių nugaros problemų ateityje.
 


 
AIRFLEX X-160

 

Kol rinkoje prekiaujama 7 anatominių zonų čiužiniais, džiaukitės Premium lygio vokišku čiužiniu su 9 anatominėmis zonomis.
Jau Lietuvoje!

Akivaizdžiai malonesnis poilsis. Patentuota 9 anatominių zonų X-Flex sistema individualiai reguoja į kiekvieną Jūsų išlinkimą, suteikdama maksimalų komfortą. Paviršiaus perdanga yra smulkiai išprofiliuota todėl raumenys dar geriau atsipalaiduoja. Jauskis žvalus ir sveikas kiekvieną rytą.


 


 

AIRFLEX X-180


Vienintelis toks Lietuvoje. 
Airflef X-180 tai analogų neturintis čiužinys. Jo branduolį sudaro 9 anatominių zonų X-flex sistema individualiai reaguoja į kiekvieną jūsų išlinkimą, suteikdama maksimalų komfortą. Paviršiaus perdanga yra patobulinta, pečių zonos intarpais, užtikrinančiais idealų peties įgrimzdimą. Taip išvengiama nemalonaus pečių tirpimo ir vartimosi miego metu.
Jau per pimuosius savo mėnesius Lietuvoje, dalyvaudamas parodose, buvo pripažintas kaip pats patogiausias čiužinys.

 

 

 
AIRFLEX X-200

Individualiausias patogumas.
Tai didžiausia minkštumų variacijas turintis čiužinys.
 
Leiskite sau būti įkvėptiems Airflex X-200 iš Grosana. Kam minkšto? Kam vidutinio? Kam kietesnio? O gal kam pralaidžiausio orui? Šis čiužinys ir žavi tuo, kad turėsite galimybę pasirinkti sau tinkmą miego pagrindą, o kartu su patogumu rasite ir premium lygio kokybiškų medžiagų derinį. Pasinaudokite galimybe suteikti sau neprilygstamą komfortą. Kaip ir kievienas žmogus individualus, taip ir X-Flex individualiai reaguoja į kūno linkius, suteikdami maloniausiam poilsiui būdingus pojūčius.


 

Air- Spring sistema –  maksimaliam oro pralaidumui užtikrinti

 

 

Tai nauja išskirtinių čiužinių karta apjungianti ilgaamžiškumo, komforto bei geros ventiliacijos parametrus. Aukšto tankio ir didelio elastingumo Aquacell® putų spyruoklės, yra skirtingo minkštumo, todėl puikiai prisitaiko prie kiekvieno kūno milimetro. Miegodami ant Air-spring čiužinių pajausite kas yra tikras miego komfortas, nes miegosite gaiviai ir patogiai. Anatominės zonos čiužinyje užtikrins taisyklingą stuburo padėtį.

  

Airflex Spring
 
Minkščiausias iš vėsiausių.
Air spring sistema užtikrina maksimalų oro pralaidumą nesukietindama čiužinio, taip kaip tą padaro įprastos metalines spyruoklės.
 
Tinkamas gausiau prakaituojantiems.
 
Airflex spring LGA ergonomic sertifikatu apdovanotas čiužinys. Maksimaliu oro pralaidumu išsiskiriantis branduolys – neturi analogų Lietuvoje. Dėka 11 anatominių zonų, čiužinys formuoja anatomiškai taisyklingą kūno padėtį. Aukštos kokybės Aquacell® medžiaga garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Pasirinkite mokslininkų patikrinta, premium lygio ortopedinį čiužinį.


 
Airflex Deluxe
 
Du kartus daugiau patogumo.
Air Sprin de Luxe – tai 2 kartus daugiau Air Spring element, dar geriasniam oro pralaidumui ir čiužinio patogumui.
 
Lyderis aukščiausios klasės čiužiniuose. Gaminant šį čiužinį didžiausias dėmesys buvo skirtas žmogaus anatomijai. Komforto perdanga, dėka smulkios perporacijos ypatingai gerai atkartoja kūno formas, mažina raumenų isitempimą ir gerina kraujotaką. Idealiai subalansuota konstrukcija, aukštas oro pralaidumas bei ergonominis tikslumas. Dviguba Air spring sistema – karališkam miegui.
 

 

 

Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai