INTERJERŲ VIZIJA
Nature SPA Magic
Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai

FEY Guter Schlaf ( FEY & CO) čiužiniai
GUMOTEX čiužiniai
M&K čiužiniai
GEMEGA čiužiniai
FEY Guter Schlaf (FEY&CO) grotelės


GUMOTEX čiužiniaiFORT
ŪNA BIO - 25 proc.
Dabar išsirinkus čiužinį laukia dovana ir nuolaida

Pamirškite princesės ant žirnio savijautą!
Ar pamenate pasaką, apie princesę miegojusią ant žirnio? Dabar galite ją pamiršti, nes su šiuo čiužiniu Jums neteks patirti nieko panašaus.
Kadangi žmogus didelę savo gyvenimo dalį praleidžia miegodamas, todėl vertėtų pasistengti, jog tas miegui skirtas laikas būtų kuo kokybiškesnis. Pasirinkite ypatingą komforto jausmą sukuriantį čiužinį. Smulkaus branduolio paviršiaus profiliavimo dėka nejausite pečių, sprando tirpimų ir taip nemalonaus įprasto čiužinio spaudimo. Vienas iš šio čiužinio privatumų – aukštas, didelio tankio branduolys 22 cm, todėl įsigiję ši čiužinį, galėsite mėgautis ramiu poilsiu tikrai ilgą laiką.
Į čiužinio branduolio sudėtį įeina sojų aliejus, todėl puikiai tiks alergiškiems žmonėms. Didelio HR putų poliuretano elastingumo dėka čiužinys tiks ilgą laiką gulintiems, pragulų profilaktikai. Kainos pagal išmatavimus šioje el. parduotuvės  nuorodoje http://e.interjeruvizija.lt/lonas-bio-fortuna-ciuzinys.html


 


KALLISTO SMART
Dabar išsirinkus čiužinį laukia dovana kupranugario vilnos antklodė
GUMOTEX gamintojo čiužinys – perlas.

Kodėl jums verta įsigyti šį čiužinį:
1.      Tai ypač patogus dvipusis čiužinys DU VIENAME.
2.      Tai gerai prie kūno prisitaikantis čiužinys su viskoelastinio latekso sluoksniu iš vienos pusės. Abu sluoksniai sujungti liejimo būdų, todėl čiužinio gamybai nenaudojami klijai.
3.      Elastingas čiužinio paviršius leis nugarai ilsėtis natūralioje padėtyje, ženkliai sumažins atraminių kūno dalių tirpimus.
4.      Dėka atvirų porų molekulinės struktūros drėgmė nesikaupia čiužinio viduje, užtikrinama natūrali drėgmės pusiausvyra.
5.      Tobulas elegancijos ir kokybės derinys. TENCEL užvalkalas nuimamas ir skalbiamas 60oC temperatūroje.
6.      Lateksas ypatingas savo patvarumu, ilgaamžiškumu todėl tai puikus variantas ilgą laiką lovoje gulintiems žmonėms ir ne tik.
ARTEMIS BIO
Dovanų natūralaus šilko pagalvė.  
GUMOTEX gamintojas pristatė ypatingos sudėties bei konstrukcijos čiužinį – Artemis Bio.
Ieškantiems stangresnio miegojimo pagrindo rekomenduojame įsigyti šį čiužinį, su išskirtinai daug natūralaus kaučiuko latekse.
Su lateksu kartu kombinuojamos kokoso plokštės, neleidžiančios per daug sukristi. Jei atkreipsite dėmesį į konstrukciją, pastebėsite, kad kokso plokštės viršuje dedamas minkštas perforuoto latekso sluoksnis, siekiant išvengti nervų šaknelių užspaudimo, kraujotakos sutrikimų, galūnių bei šonų tirpimo.
 
Dėl savo elastingumo ir tvirtumo tinka ilgą laiką gulintiems žmonėms. 20 cm aukščio branduolys užtikrina ilgą čiužinio dėvėjimosi terminą.

Prašom paanalizuokime išsamiau tel. nr 860095912

Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai