INTERJERŲ VIZIJA
Nature SPA Magic
Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai

FEY Guter Schlaf ( FEY & CO) čiužiniai
GUMOTEX čiužiniai
M&K čiužiniai
GEMEGA čiužiniai
FEY Guter Schlaf (FEY&CO) grotelės


FEY Guter Schlaf ( FEY & CO) čiužiniai
Informuojame apie  technologiškai patobulintą spyruoklių „ Spiroplex  “ sistemą su 7 skirtingo minkštumo anatominėmis zonomis. Suminkštintos čiužinio zonos sunkesnėse kūno vietose (pečių, klubų srityse), tokiu būdu pasiekiame rezultatą, kad vietos kurios patiria didžiausią spaudimo slėgį atsipalaiduotų, nebūtų užspaudžiami nervai pvz. netirptų rankos ir ... O stuburo srityje kietesnė zona suteikia atramą.  
Rekomenduojame sunkesniems žmonėms svorio kategorija nuo 80 kg iki 130 kg. O lengviems žmonėms kurių svorio kategorija iki 80 kg. spyruokliniai čiužiniai nerekomenduojami, kadangi jie yra per lengvi neispaudžia spyruoklių ir kūnas negauna reikalingos atramos. Smulkaus sudėjimo žmogui rekomenduojame rinktis stipriai išprofiliuotus minkštesnius metzeler , ergokozee ar natur čiužinius. iškilo klausimų kodėl yra atlikti mokslinių tyrimų rezultatai agr. Daugiau informacijos klauskite interjeruvizija@gmail.com www.feyco-ciuziniai.lt
Spyruoklių rūšių šiuo metu rinkoje yra per dešimt. Vienos iš pigesnių pocket kišeninės spyruoklės.
Pocket vilktos kišeninės spyruoklės pagamintos iš tvirtos, storos, specialios sudėties vielos, kur kiekviena spyruoklė yra atskirose kišenėse. Todėl kiekviena spyruoklė veikia atskirai, tyliai.
Individualiai reaguoja į spaudimą kitų spyruoklių nepaveikdama, dėl to šalia gulintis žmogus nejaučia judesio. Nuo klasikinių spyruoklių skiriasi skaičiumi i kv² paprastu klasikiniu bonell spyruokliu į 110kv², o mini  pocket 500kv². Faktas, kad kuo  daugiau spyruoklių tuo geriau paskirsto svorį  bei garantuoja puikų taškini prisitaikymą. Kuo didesnis spyruoklių skaičius į kv² tuo ilgaamžiškesnis čiužinys. Žinoma tai įtakoja ir kainą. Ant spyruoklių viršaus dedamą sluoksnį  galima rinktis is kokoso, arklio ašutų, putų poliuretano, latekso, viskoelasta. Nuo šių sluoksnių priklauso čiužinio minkštumas. Kokosas ir arklio ašutai sukietina čiužini, todėl jie rekomenduojami sunkiems  nuo 120 kg. žmonėms miegantiems ant nugaros. O mėgstantiems miegoti ant šono ar pilvo rekomenduojame rinktis minkštesnius - tai putų poliuretano, viskoelastinio ar latekso pluoštus.
Kokio sudėjimo žmonėms tinka spyruokliniai čiužiniai?
Rekomenduojama svorio kategorija nuo 80 kg iki 130 kg. O lengviems žmonėms iki 80 kg spyruokliniai čiužiniai nerekomenduojami, kadangi jie yra per lengvi neispaudžia spyruokliu ir kūnas negauna reikalingos atramos. Jiems geriau rinktis minkštesnius iš saulegražų aliejaus putų poliuretano arba viskoelastinius čiužinius.
Svarbiausios čiužinių savybės
1.      Anatominės zonos - tai taisyklinga stuburo padėtis.
2.     Spiroplex  spyruokles jokio girždesio, nejausite jokių šalia miegančiojo judesių. Ramaus miego garantas.
3.     Gera oro cirkuliacija mažiau prakaituosite.
Būtent tokios struktūros čiužiniai tolygiai paskirsto krūvį stuburo slanksteliams, sumažina neigiamą poveikį periferiniams nervams, todėlatsipalaiduoja ir pailsi visas mūsų kūnas. Ir kiekviena ryta pasitiksim puikiai, patogiai išsimiegoję, žvalūs ir energingi Elegance 85 MDI 85

Dabar išsirinkus čiužinį laukia dovana  ir  nuolaida.

Fey co pagamino čiužinį su sukietinta klubų zona, kad neperkristų klubai ir specialia komforto perdanga. Šį čiužinį galima rinktis trijų skirtingų kietumų.
Dažniausia problema sunkiam žmogui yra per didelis sukritimas į čiužinį. Specialios technologijos dėka patobulinta klubų zona, tai sureguliuoja reikiamą įgrimzdimą. Gulite patogiai. Viršus čiužinio  maloniai elastingas ir perforuotas, dėl to sumažinami tirpimai.
Kreipkitės  atrinksiu reikiamą minkštumą, nes šis čiužinys turi 3 skirtingus kietumus pagal svorius.
Aukštesnis 23cm  ir patikimo zonavimo čiužinys.  Zonuojant čiužinio branduolį 3-D pjaustymo technologija, kuri pagerina funkcines čiužinio savybes bei suteikia itin kokybišką poilsį. Pasiektas optimalus rezultatas – geresnis kūno atsipalaidavimas miegant. Technologiškai pažangi zonavimo sistema sukurs tinkamą atramą jūsų stuburui.

Čiužinio gamybai naudojamos tik kokybiškos natūralios medžiagos su sojos aliejumi. Eko Text Standart 100 sertifikatas taip pat užtikrina ir ekologiškumą.

Novatoriška oro pralaidumo sistema ypatingai pagerina oro cirkuliacija čiužinyje, taip pat padeda išvengti dulkių erkučių. Čiužinys antibakterinis.

Skersinis bei išilginis čiužinio paviršiaus profiliavimas sukuria 7 anatomines zonas, kurios ypač svarbios stuburo skausmų profilaktikai.
NUOLAIDA -  12 %  + DOVANA

Superior tdi 145 
Prabangaus čiužinio kriterijus atitinkantis čiužinys. Perversmą sukėlusios patentuotos poliuretano spyruoklės geriau reaguojančios užtikrina ypatingą komfortą. Pralaidžiausias orui iš poliuretanų grupės čiužinių, puikiai tiks prakaitavimo problemų turintiems žmonėms. Be to, stebėtinai smulkiai profiliuotas jo paviršius, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina kaklo, sprando skausmus, pašalina sustingimo, maudimo pojūčius.
Svarbu pažymėti, jog Conta Premium elastinis poliuretanas gaminamas naudojant TDI metodiką. Tai itin kokybiškas bei ekologiškas čiužinys, atitinkantis Eko Text Standart 100 standartą.
7 anatominių zonų čiužinys. Dovana tik šią savaitę.  Prašom klauskite tel.nr. 860095912


FASCINA
Šio modernaus čiužinio privalumas – speciali jo struktūra, skirta anatomiškai taisyklingai padėčiai pasiekti ilsintis. Įkomponuotos unikalios patentuotos Spiroplex® spyruoklės garantuoja efektyvų nugaros prilaikymą. Kadangi gausite tinkamą nugaros atramą, nebejausite nugaros skausmo, nekankins nemalonus spaudimas, kaip atsitinka gulint ant įprasto čiužinio.
Čiužinio gamybai naudojama išskirtinė technologija su sojų aliejumi, suteikianti ekologiškumo standartą. Tai užtikrina Eko Text Standart 100 sertifikatas.
Jautrios, greitai reaguojančios, gerai prisitaikančios prie kūno kontūrų spyruoklės be metalo dar geresniam oro pralaidumui. 7 anatominės zonos optimaliam kūno prisitaikymui.

Įvairaus čiužinio kietumo pasirinkimo galimybė patenkins net ir išrankiausio vartotojo poreikius.AURIGA
Tai ypač kokybiškas ir komfortabilus kišeninių spyruoklių čiužinys.
Čiužinio branduolyje suformuotos 7 anatominės zonos, iš smulkių, puikiai prisitaikančių pie kūno multi-pocket spyruoklių (1 m2 =500 spyruoklių). Toks gausus spyruoklių kiekis užtikrina ne tik puikų prisitaikymą, oro pralaidumą, bet ir ilgą čiužinio tarnavimo laiką.
Komfortui užtikrinti ir raumenų spaudimui sumažinti, abiejose čiužinio pusėse suformuota masažinė 7 zonų putų poliuretano perdanga.
Dėl unikalios čiužinio technologijos pukiai tiks ir Jam ir Jai.
Konsultacijai specialisto kreipkitės telefonu 860095912.

Platesnis asotimentas oficialioje Fey Guter Schlaf elektroninė parduotuvė:
www.feyco-ciuziniai.lt  Esančios kainos galioja apmokant 100% iš anksto.

Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai