INTERJERŲ VIZIJA
Nature SPA Magic
Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai

Naujienos
Patarimai


Naujienos
 Smagios ir spalvingos Žolinės tebūnie ir MINKŠTOS!

Liaudies išmintis sako: „Jei Rūgpjūčio rytą būsi apsnūdęs, tai toks liksi ir visus likusius metus“

Pasirūpinkite, kad taip nenutiktų Jūsų artimiesiems. Nuo šiol galime šiek tiek paįvairinti Žolinių  tradicijas.  Artėjant gražiausiai vasaros  šventei vertėtų dovanoti ne tik tradicinių dovanų, bet ir asmeniškesnę dovaną, kuri būtų kupina meilės ir rūpesčio Jūsų šeimos nariams. Dabar Jums yra puiki galimybė išrinkti už geresnę kainą dovaną, patogų čiužinį savo artimiausiems: mamai, tėčiui, sesei ar broliui...

Kokybiškas čiužinys pasižymi išskirtinėmis savybėmis - viena pusė kieta, kita – minkšta, todėl pirkdami sumažinsite riziką, kad antčiužinis Jums netiks. Jis pagamintas komponuojant kokybišką elastingą putų poliuretaną HR ir viskoelastą. Čiužinio paviršius  iš trikotažinio audinio su medvilne, kuris yra ypač malonus, švelnus. Holen ortopedinių savybių čiužinys. Užvalkale yra užtrauktukas, todėl  jis yra lengvai nuimamas. Galima skalbti 60 °C temperatūroje, taip išvengsite „susidūrimo“ su bakterijomis. Naujausios tendencijos čiužiniuose stebina
Visus naujausius miego ir čiužinių tyrimus rasite čiužinių salone Vilniuje ir Panevėžyje. Ateik.

Nuteikite maloniai savo artimiausius. Tebūnie Žolinių rytas jiems būna dar skaistesnis, kupinas šypsenų ir geros savijautos. Gražaus Jums Žolinių ryte!
Šiuo metu vyksta akcija čiužiniui Sinuflex s16 mūsų partnerio salono Uab Arto baldai.


Patogų antčiužinį galite įsigyti paspaudę čia: vipciuziniai.lt/akcija/antciuzinis-plonas-ciuzinukas-hr-putu-poliuretanas-viskoelastinis.html

ParodosNepamiršdami savo inovatyviausių pirkėjų mes aktyviai dalyvaujame parodose, kuriose galite susipažinti su nauja produkcija. Rinkdamiesi prekes pas mus galite būti tikri, kad išsirinksite, tik tai kas kokybiška, modernu ir nauja.

Brangūs įsimylėjeliai, sveikiname su deivės Mildos diena


Miegamasis – pati svarbiausia žmogaus gyvenamųjų patalpų zona, tai tarsi širdis. Kaip į širdį įsileidžiame ne bet ką, taip ir į miegamąjį. Meilės Deivės dienos proga neapsiriksite išrinkę mielą ir minkštą dovaną iš mūsų plataus patalynės asortimento. Atrinkome su meile ir kruopštumu, kad nuostabios meilės dienos proga ir Jūs galėtumėte nustebinti savo mylimus žmones, dovanodami rūpestį, meilę ir šilumą. Rasite čia: http://vipciuziniai.lt/akcija/valentino.html 

Gyvenime yra du tikri džiaugsmai – mylėti ir būti mylimam...
Tad artėjant romantiškiausiai visų metų šventei Šv, Valentino dienai  yra puiki

 

galimybė suteikti savo miegamajam naujų akcentų - įsigyti naują, patogų čiužinį.

 

Dažnai poroms kyla nesklandumų renkantis čiužinį, nes kiekvieno iš jų kūnas skirtingo svorio, todėl prisitaiko skirtingai. Dabar siūlome Softy HR čiužinį kartu su naujų techlogijų galimybe – „JIS“ ir „JI“ variantu. Tai du skirtingo kietumo čiužinių branduoliai viename užvalkale. „Ji“ minkštesnė pusė, o „JIS“ – kietesnė (gali būti ir atvirkščiai). Tokiu būdu partneriai ras kompromisą ir kiekvienas iš jų išsimiegos patogiai.

            Čiužinio paviršius prisitaikantis prie kūno linkių, suskirstytas į kietesnes bei minkštesnes zonas. Iš viso čiužinyje 7 zonos, simetriškai išsidėsčiusios per visą čiužinio ilgį. Dėl šios priežasties užtikrinamas patogaus miego komfortas ir svarbiausia stuburui išlaikoma taisyklinga miego pozicija stuburui. 

            Bet to čiužinys Softy HR pagamintas iš HR atvirų porų elastinio putų poliuretano, kuris tinka net kūdikiams. Ši medžiaga greitai atsistato į pradinę padėtį, todėl išvengiama sukritimo į čiužinį ir sunkaus vartymosi miegant. Taipogi ši medžiaga nekaupia dulkių – tinka alergiškiems žmonėms.

Čiužinio užvalkalalas purus ir daigstytas su medvilnės. Užvalkalas išsegamas, todėl jį galima skalbti 60 ºC temperatūroje.

Valentino dienos dovanos dviems – tai dėmesys ne tik Jums, bet ir Jūsų artimam žmogui!

  JIS ir JI čiužinį galite įsigyti čia: http://vipciuziniai.lt/ciuziniai-internetu/putu-poliuretano-ciuziniai/softy-antialerginis-ortopedinis-ciuzinys-129.html

Šv. Valentino dovana JAI - Šilko pagalvė

            Vienas filosofas yra pasakęs: „Nuoširdžiai mylėti – vadinasi, pamiršti save“. Galbūt  Jūs vis dar neišrinkote dovanos Valentino dienos proga savo Mylimajai? Ne bėda, šiuo metu turime Jums puikų pasiūlymą –  antialerginę Šilko pagalvę.

            Šilkas unikaliausias pluoštas, kuris pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Jis legvas ir lankstus, bet tuo pačiu tvirtas. Šilko aminorūgštys teigiamai veikia odą ir plaukus. Juos atgaivina ir skatina atsinaujinimo procesą. Todėl Šilko pagalvė yra  būtina kiekvienos, savimi besirūpinančios, moters miegamajame.

            Pagalvė legvutė ir minkšta, todėl naktį mylimoji miegos itin patogiai. Šilko gija plona ir porėta –  ypač laidi orui. Tokiu atveju neatsiranda pelėsis, ardantis natūralius pluoštus, ir nesudaromos sąlygos veistis dulkių erkutėms. Galima teigti, jog pagalvė pasižymi ilgaamžiškumu – ištempus pagalvę ji susitraukia į pradinę padėtį. Pagalvę dengia 100 procentų medvilnės užvalkalas, dėl šių priežasčių ją galima skalbti.

 

Dovana kupina rūpesčio ir meilės pakerės kiekvienos pažadins kiekvienos moters jausmus!

Detalės: vidus – 75% šilkas, 25% kitos medžiagos, išorė – 100 % medvilnė, matmenys – 35 x 70 cm.

           


Rasite čia: http://vipciuziniai.lt/patalyne/pagalves/antialergines-pagalves/naturali-silko-lengva-pagalve-dovana-minksta.html
TENCEL  antklodė. Valentino dienos dovana JAM

            Yra sakoma, kad MEILĖ net ir pabudus leidžia skrajoti sapnuose. Švento Valentino diena – tai puiki proga „padovanoti“ savo antrajai pusei miego komfortą! Dabar galite praskaidrinti šaltus žiemos vakarus, suteikti šiltas emocijas mylimam žmogui, dovanodami minkštutę ir purią vokišką TENCEL antklodę.

            Šios antklodės pluoštas labai malonus, kadangi puikiai reguliuoja drėgmę, ją absorbuoja. Tai vienas švariausių pluoštų, nes yra augalinės kilmės, todėl tai nepalanki terpė kauptis bakterijoms, taip pat neskleidžia jokių pašalinių kvapų, kaip kitos įprastos natūralių medžiagų antklodės. Galite pasirinkti norimus antklodės išmatavimus: 135x200 cm, 155x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm.

Pakeiskite savo MYLIMO žmogaus kasdienybę maloniu sapno pojūčiu!

 Rasite čia: http://vipciuziniai.lt/patalyne/antklodes/antialergines-antklodes/tencel-antklode.html


GRAŽIOS MEILĖS ŠVENTĖS! NUOSTABIŲ BEI NEIŠBLĖSTANČIŲ ĮSPŪDŽIŲ!

 

NEMOKAMA DOVANA !

Perkantiems šią savaitę dovanojame vilnos paklotą!


Specialios struktūros vilnos paklotas, dedamas po čiužinio užvalkalu arba paklode. Jis sugeria prakaitą ir teikia šilumą. Pati pakloto struktūra tarsi veltinio, todėl nesipūkuos. Puikiai dėvėsis, o Jūs galėsite mėgautis lovoje šiluma žvarbų rudenį.

Perkantiems dvi prekes dovanojame vilnos komplektą!

Natūralų komplektą sudaro malonų lovos mikroklimatą išlaikantis ir šildantis vilnos paklotas, bei  vilnonė pagalvė, kuri puikiai prilaiko kaklą. Skubėkite, nepraleiskite progos gauti dovaną, nes prekių kiekis ribotas.
Domitės čiužiniais tinkančiais esant nugaros problemomis čia http://e.interjeruvizija.lt/ciuziniai/ortopediniai-ciuziniai.html
  

Geriausias pasirinkimas alergiškiems!

Alergija Lietuvoje serga vidutiniškai kas 10 suaugęs žmogus ir kas 3 vaikas. Šių dienų aplinkoje yra labai daug alergenų, vienas iš jų – dulkių erkutės, pelėsiai, kurie labiausiai mėgsta kauptis mūsų namų aplinkoje, o ypač patalynėje. Norint išvengti su alergijomis suijusių problemų, pagal naujas higienos normas antklodės rekomenduojama skalbti 2 – 4 kartus į metus, o pagalves dar dažniau.
Vokiečių gamybos Trendline linijos antklodės ir pagalvės, suteiks ypatingai malonaus prisitaikymo įspūdį ir sukurts galimybe patiems susireguliuoti pagalves aukštį ir minkštumą. O vienas svarbiausiu niuansų yra lengva priežiūra. Galima skalbti aukštoj temperatūroj ir nesibaiminti jog susitrauks ar praras formą.
Antialerginė pagalvė užpildyta atsparaus tuščiavidurio mikropluošto kamuoliukais, kurie yra itin minkšti, tvirti ir mažiau skaidosi į mikro daleles nei natūralūs pluoštai. Mikrofazer ypatingai gerai sugeria drėgmę ir ją išgarina.
 
Trendline pagalvė ypatinga tuo, kad:
- Ją galima virinti 95oC temperatūroje, todėl nelieka alergijos sukėlėjų.
- Galima džiovinti džiovyklėje, todėl priežiūra nesukels papildomų rūpesčių.
- Itin gerai sugeria drėgmę ir ją išgarina.
- Atitinka aukščiausius patalynės gamintojų standartus.
 
Ypatingos mikropluošto struktūros dėka, Trendline antklodė sušildys net ir šalčiausią naktį. Galėsite mėgautis lengvu it pūkas apklotu, pabusite žvalūs ir pailsėję.
Trendline antklodę verta įsigyti, nes:
- Ją galima skalbti 95oC temperatūroje, todėl išvengsite alergijų, išnaikinsite nemalonius pojūčius sukeliančius mikroorganizmus.
- Gera termoreguliacija, tuščiavidurio mikropluošto užpildo dėka puikiai sugeriamas ir išgarinamas drėgmės perteklius.
- Tai džiovyklėje džiovinama antklodė.
- Kokybiškas, sertifikuotas gaminys.
- Gali būti skirtingi šilumos lygiai, siekiant užtikrinti tinkamą miego aplinką.
Grosana čiužinį  verta įsigyti, nes:
- Jo užvalkalą galima skalbti 60oC temperatūroje, todėl sunaikinsite didžiają dalį mikrobų.
- Geras oro pralaidumas ir neužlaikomas čiužinyje drėgmės perteklius.
-  Žinomas ir ilgametą patirtį turintis gamintojas.
- Kokybiškas, sertifikuotas gaminys.
- Gali būti skirtingi minkštumo lygiai.

.UŽ KOKYBĘ ČIUŽINIUOSE, O NE SKAIČIŲ ŽAIDIMĄ


Rinkites pagal kokybės ir ilgaamžiškumo parametrus, o ne nuolaidos dydį
 

Žiema - kainų ir naujų čiužinių analizė. Peržiūrėtas čiužinių rezultatsa pas tiekėjus. Iš visų rušių čiužnių atinkom po 2 geriausius kainos ir kokybės santykiu iš kiekvienos populiarios grupės. Čiužinį rinkitės pagal kokybės ir ilgaamžiškumo parametrus, o ne nuolaidos dydį. 
  • Ko gero geriausia kaina iš poliuretaninių čiužinių grupės vaikams čiužinio Kleopatra net 40 tankio, HR atvirų porų kvėpuojatis poliuretanas. Kaina 399 lt 
  • O suaugusieji džiaugsis sužinoję apie CombiHr. Poliuretanas iš Aukšto taškinio elastingumo ir gero pralaidumo orui. Kvėpuojančios putos, kurios neužlaiko drėgmės ir yra atvirų porų. Anatominės zonos užtikrina geras ortopedines savybes ir gelbsti stuburui pailsėti. 
  • O viskoelastinių ( memory foam) čiužinių grupėje lyderiauja Jono čiužinys (12 + 2 cm), kuris kainuoja tik 430 lt.
  • O Visco Pur (12+4 cm) , tik 619 lt. Su 4 cm,  kūną kopijuojančiu ir mažinančiu įtampą viskoelasto sluoksniu. 
Kitą savaitę įdėsim kitas grupes. Čia yra kainos ir kokybės santykis, kad čiužinys ilgai tarnautų ir malonu gulėti būtų. www.vipciuziniai.lt

Čiužinius išsirinkite ir užsisakykite salone Vilniaus g.  6, Panevėžyje arba Tel. 860095912, 860065337 
MŪSŲ ATSTOVAUJAMŲ FABRIKŲ DAROMOMIS NUOLAIDOMIS:
 

NUORODOS į geriausias čiužinių kainas:

Čiužinys Fyzio Plius - e.interjeruvizija.lt/ekologiskas-ciuzinys-fyzio-plius.html

Čiužinys Prestige Tubes126 -http://e.interjeruvizija.lt/prestige-tubes-126-ciuzinys-dovana.html
   

                
 
 Rudens įžymybė jau čia!
 
 
 
Miegokite taip, kaip niekada dar nemiegojote! Airflex X-180 čiužinys su specialiai suminkštintais pečių intarpais, kurie padidina peties prisitaikymo komfortą ir neleidžia atsirasti peties tirpimui visą naktį, pritaikytas žmonėms mėgstantiems miegoti ant šono.
 
 
 
 

Isigykite Airflex X-180 čiužinį ir saldžiu miegu mėgausitės ilgą laiką. Pagamintas iš akytų Aquacell ® putų, kurios elastingos ir iki itin didelio 70 tankio. Čiužinys turi 9 skirtingo minkštumo zonas, iš kurių didelis dėmesys sutelktas į pečių komfortą. Kad čiužinys kuo geriau prisitaikytų, jo paviršius profiliuotas specialia perforacija. Ji palengvina prisitaikymą ir ledžia atraminėms kūno dalims be vargo atsipalaiduoti, o petys savo ruožtu gali švelniai ir patogiai įgrimzti į čiužinį, nes pečių sritis specialiai suminkštinta.  

 

Optimalią oro apykaitą  užtikrina Airflex X-180 čiužinio branduolys su X-flex spyruoklėmis, kurios nugaros srityje sukietintos, todėl puikiai tinka juosmens atramai ir prilaikymui. Tokiu būdu gulintiems taisyklingai suformuojamas stuburas ir išlaikoma taisyklinga stuburo laikysena. Miegodami ant šio čiužinio nebejausite nemalonių spaudimo pojūčių, ilsėsitės sveikoje stuburui pozicijoje.

 

Aukštos kokybės AquaCell® putos higieniškos, jose nėra terpės veistis dulkėms bei pelėsiams. Patikrintos, kad neskleidžia kenksmingų gyviems organizmams medžiagų, o tuo pačiu ir labai patvarios. GROSANA Airflex X-180 čiužiniui suteikiama 5 metų garantija.

 

Užvalkalas išskirtinis ir patobulintas, šonuose patogios rankenėlės vartymui ir nešiojimui. Išsegamas į dvi dalis ir skalbiamas 60oC temperatūroje. Antialerginis, daigstytas su pralaidžia orui medžiaga.  Sudėtis: 42% medvilnės, 34% poliamido, 22,74% poliesterio ir 1,26% elastano.

-           Puiki ventiliacija

-           Atitinka Oeko-Tex Standard 100

-           Iki 70 tankis, užtikrintas ilgaamžiškumas ir didelis elastingumas

-           Pagerinta pečių zona, iškirtinai patogus mėgstantiems miegoti ant šono

-           Užtikrina optimalų juosmens palaikymą, tinka žmonėms su stuburo problemomis,gausiai prakaituojantiems.

-           Galima pasirinkti kietumą nuo H1 iki H3

-           18 cm aukščio branduolys

-           Skalbiamas užvalkalas 60oC, su rankenomis

-           Pagamintas Vokietijoje

 

-           Gamintojas GROSANA (Vokietija)


 
Užsisakykite šį mėnesį, nes pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas, taip pat perkant dvigulį čiužinį padovanosime rekuliuojamo aukščio ortopedinė pagalvę, kurios vertė 149 Lt.

  
 


 pagalvių mūšis!


Pamirškite vargus ieškant ir lyginant pagalves. Nuo dabar  viskas po vienu stogu. Atrinktos patogiausios pagalvės nuo A iki Z. Rasite platų pasirinkimą: nuo skalbiamų aukštoje temperatūroje iki natūralaus pluošto, nuo standartinių iki naujausių technologijų, nuo įpastų formų iki reguliuojamo aukščio. Itališkos, vokiškos, čekiškos, lietuviškos...  Ateik, atsigulk ir išbandyk į Interjerų viziją Vilniaus g. 6, Panevėžyje. Čia išsirinksi būtinai, net 9 fabrikai! Supakuosime dovanai.

Pajusk švarą savo pataluose
!
            MEDISAN kolekcija ypatingai rekomenduojama alergiškiems žmonėms. Skalbiama itin aukštoje 95oC temperatūroje, kurioje žūsta kenksmingi alergenai. Tai Vokietijos Hohenstein instituto patikrinta patalynė.
            F.A.N. patobulinta NANO-fill patalynė, savo sudėtyje turinti sidabro dalelių, ypatingai tiks itin alergiškiems žmonėms. Nano sidabras labai veiksminga apsauga nuo įvairių, alergijas sukeliančių mikroorganizmų, dulkių erkučių.
            Įsigykite aukštos kokybės anklodę su silikonizuotu,    tuščiaviduriu pluoštu, ypač gerai sureguliuojančiu temperatūrą ir     pajusite kaip miegas tampa daug malonesnis.
            Klasikinės formos tuščiavidurio mikropluošto užpildo    pagalvė – mėgstantiems minkštesnes pagalvės, puikiai    prisitaiko prie kaklo išlenkimo, atpalaiduoja raumenis ir leidžia    patogiai ilsėtis.
            Galima virinti 95­oC temperatūroje, puikiai apsaugo nuo toksinių ir patogeninių mikrobų, pašalina bakterijas. Natūralus ir kūnui malonus viršuje – 100 % medvilnė.

             Dėmesio su specialiu kuponu antklodė kupranugario vilnos pigiau išsamesnės prekės  informacijos nuoroda
http://e.interjeruvizija.lt/patalyne/antklodes/kupranugario-anklode.html    
            

 
NAUJIENA IŠ ERGOKOZEE AUKSINĖS KOLEKCIJOS!

Contura Air

            Ieškantiems naujovių - minkštas tačiau stabilus čiužinys su novatoriška oro pralaidumo sistema. Dvisluoksnė struktūra mažina atraminių kūno dalių tirpimus.  Išskirtinai smulkus paviršiaus profiliavimas dar efektyviau prisitaiko prie kūno formų ir atpalaiduoja įsitempusius raumenis. O 50 kg/m3 tankio sluoksnis, esantis viduryje, suteikia stabilumo ir neleidžia kūnui per giliai įgrimzti. Ženkliai sumažėja nepatogumo pojūtis, pasiekama anatomiškai taisyklinga stuburo laikysena miego metu. Naujos kartos HR putų poliuretano čiužinys tinkamas alergiškiems žmonėms, nes jame nesikaupia dulkių erkutės. Čiužinio užvalkalas išsegamas ir skalbiamas. Tai unikalių atpalaiduojančių medžiagų (dėl gero elastingumo) derinys, kuris suteikia maksimalų komfortą.

Ant ko miegoti vaikui?

            Mūsų, brangiausių, mažylių sveikata privalome rūpintis nuolatos, ne tik kilus problemai. Pediatrai rekomenduoja, jau nuo 1,5 metukų rinktis vidutinio minkštumo čiužinį. Stuburo formavimosi laikotarpio, kai jau vaikas sveria virš 40 kg., reikalingos stuburą prilaikančios čiužinio savybės, kad raumenys būtų atsipalaidavę, o stuburas išliktų taisyklingoje padėtyje.

            Pažangiausių technologijų čiužinys vaikui – Combi, kurio unikalaus branduolio profiliavimo dėka išreikštas čiužinio zoniškumas padės maksimaliai prisitaikyti kūnui. Branduolys gaminamas iš atvirų porų putų poliuretano, todėl puikiai cirkuliuoja oras. Čiužinys kvėpuoja. Ilgaamžė medžiaga, didelio tankio putų poliuretanas 40 kg./m3, nepraras  konfortabilių savybių net po ilgo laiko.

Mes rekomenduojame:

1.  Combi     90x200    790 Lt.    antialerginis, ekologiškas, spec. zonavimas;
3.  Izabela       90x200    890 Lt.    zonuotas;
5.  Denisa    90x200    510 Lt.    masažinis paviršius;
6.  Softi HR  90x200  1200 Lt.    ekologiškas, zonuotas;
7.  Jonas      90x200    440 Lt.    spec. malonus;
8.  Eos          90x200    360 Lt.    šiltas;
9.  Maxim     90x200  1310 Lt.    ekologiškas, zonuotas.
10. Neptūnas Viskoelastinis, vidutinio minkštumo 499 Lt.  + dovana ortopedinė pagalvė Medi Duo

Nerekomenduojame:

1. Labai minkštų čiužinių. Stuburas neras atramos.
2. Per kietų čiužinių. Pavargs raumenys, iškryps stuburas.
3. Natūralių medžiagų čiužinių. Kokosas, grikiai ir t.t. pritraukia dulkių erkutes.
4. Spyruoklinių čiužinių. Kaupiasi nešvarumai, padidėja alergijos rizika. Gera amortizacija greitam susidėvėjimui.

Rašykite interjeruvizija@gmail.com padėsime išsirinkti tinkamiausią čiužinį, jūsų vaikui.


Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai