INTERJERŲ VIZIJA
Nature SPA Magic
Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai

AIRFLEX linija
SINUFLEX linija
Grotelės ir pagalvės


GROSANA čiužiniai

VERTINANTIEMS KOKYBĘ IR PATIRTĮ


 

 

„Grosana“ - tai Vokietijos įmonė gaminanti ortopedinius čiužinius. Savo veiklą pradėjo dar 1949 m. Bendradarbiauja su technikos, informatikos bei medicinos institutais, kurdami ir tobulindami aukščiausio lygio ortopedinius čiužinius. Pirmieji pradėjo naudoti virtualų žmogaus manekeną čiužinių testavimui. Yra daugkartiniai inovacijų nugalėtojai, jų patentuotos čiužinių technologijos naudojamos visame pasaulyje.
Prestižiniai „Grosana“ čiužiniai savo kokybe   yra pelnę ne tik klientų pasitikėjimą, bet ir susilaukę daug įvertinimų tarptautinėse pasaulio parodose.  Yra įvairių testų aukšti įvertinimai. Naujausią apdovonojimą gavo Sinuflex s 14 čiužinys.
 

Ortopedija. Žinant, jog žmogaus stuburas yra S raidės formos, todėl reikalingos specialiai paminkštintos zonos sunkiausiose kūno vietose, kad įgrimztų ir netirptų. Sveikam miegui užtikrinti „Grosana“ čiužinių branduolį sudaro ne tik 7 , kaip įprasta daugelyje čiužinių, bet net 9 ar 11 anatominių zonų, kurių dėka išgaunamas ergonominis tikslumas, todėl maksimaliai atsipalaiduoja visi kūno raumenys ir galima patogiai ilsėtis.  


 


Inovacijos. Čiužinių testavimui 5 metus buvo kuriamas virtualus manekenas. Milijonas jautrių taškų jo paviršiuje suteikia galimybę tiksliai išanalizuoti gulėjimą ant čiužinio įvairaus sudėjimo ir svorio žmonėms. Taip sukurti „Grosana“ čiužiniai atitinkantys aukščiausią Premium lygio komfortą ir skirti aukštą kokybę vertinantiems žmonėms.

Apdovanojimai, sertifikatai.
Prestižiniai „Grosana“ čiužiniai yra pelnę daug įvertinimų ne tik tarptautinėse pasaulio parodose, bet taip pat turintys ir gerus klientų atsiliepimus. Užvalkalams suteiktas Oko-tex standard 100 sertifikatas, kuris pažymi, kad užvalkalai nesukeliantys alergijų. Airflex Spring, įvertintas LGA sertifikatu, kuris patvirtina ne tik jo aukštą kokybę, bet ir saugumą, patogumą, geras prisitaikymui funkcines savybes, atsparumą dilimui bei ilgaamžiškumą. Atliktų bandymų metu šis čiužinys gavo 100 iš 100 galimų taškų įvertinimą. Išbandykite, pajausite ir Jūs.

 

 
Ekologija ir natūralumas. „Grosana“ čiužiniai gaminami iš patentuotos itin aukšto tankio ir elastingos Aquacell® medžiagos, kurios gamybos procese naudojami natūralūs aliejai, prailginantys čiužinio tarnavimo laiką. Dėl unikalios Aquacell® medžiagos struktūros joje nėra terpės kauptis dulkių erkėms, kas itin aktualu nuo alergijų kenčiantiems žmonėms.


 

Vokiška patikima kokybė. „Grosana“- Vokietijos čiužinių gamykla, turinti ilgalaikę patirtį ir gaminanti čiužinius daugiau nei 63 metus. Per daugelį metų jų gaminiai pelnė įvairių šalių gyventojų pasitikėjimą.
Didmenos vadybininkas Justinas Tel. 8-645 45658

Salonas Panevėžyje, Vilniaus g. 6 Tel. 8-45 43 09 35, 8-600 95912,

Salonas Vilniuje, Justiniškių g. 79 antras aukštas, Tel. 8-645 45658

Naujienos, akcijosGROSANA čiužiniaiERGOkozee čiužiniaiMETZELER čiužiniai TOP čiužiniaiBaldų GalerijaKontaktai